دکتر علی قمری » کاشت ایمپلنت » بهترین دندانپزشک برای ایمپلنت در صادقیه چه کسی است؟
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

بهترین دندانپزشک برای ایمپلنت در صادقیه چه کسی است؟

بسیاری از افراد قبل از آن که اقدام به درمان دندان های افتاده خود نمایند، شروع به پرسش و جستجو برای انتخاب بهترین دندانپزشک برای ایمپلنت می نمایند تا علاوه بر این که بهترین نتیجه را از درمان دریافت کنند، به انتخاب خود اطمینان داشته باشند. زیرا ایمپلنت های دندانی و نحوه جراحی های آن در ظاهر و سلامت دهان و دندان بیمار بسیار تاثیر گذار است و باید از بهترین روش ها و تکنیک های درمانی برای این جراحی بهره برد. در این مطلب تصمیم داریم تا ضمن معرفی ویژگی های بهترین جراح ایمپلنت، به معرفی بهترین دندانپزشک برای ایمپلنت در صادقیه بپردازیم.

ایمپلنت دندانی چیست؟

ایمپلنت دندانی یا همان کاشت دندان یکی از بهترین، دائمی ترین و ثابت ترین روش برای جایگزینی دندان های از دست رفته و یا شکسته است. به همین دلیل دکتر قمری از روش هایی برای جایگزین کردن دندان ها به منظور اصلاح طرح لبخند نیز توضیح می دهند تا به افراد در این خصوص کمک نماید.

آیا ایمپلنت برای همه افراد مناسب است؟

صحبت های دکتر علی قمری (دندانپزشک در غرب تهران) را خواهیم شنید:

 

جراحی ایمپلنت دندان چگونه انجام می شود؟

جراحی است که طی آن جراحی های مرتبط به ایمپلنت که شامل لیفت سینوس، بازسازی استخوان های لثه و درمان تحلیل لثه  انجام می شود. در این مسیر درمان ایمپلنت ها که پایه دندان های جایگزین هستند، قرار داده می شود که با توجه به شرایط فک و استخوان و تعداد دندان های از دست رفته این جراحی انجام می شود.

یکی از این روش های تکنیک all on 4 است که در ادامه به نحوه عملکرد بهترین دندانپزشک برای ایمپلنت برای انجام این روش برای بیمار توضیح داده خواهد شد.

تکنیک all on 4 در جراحی ایمپلنت

مفهوم ایمپلنت All On 4 به این معناست، که در این روش با استفاده از استخوان های باقیمانده در فک های تحلیل رفته، امکان جایگزینی فوری دندان ها به منظور ترمیم دندان ها و فک به دندانپزشک و بیمار دادده می شود. زیرا در صورت عدم درمان عوارض و هزینه های درمانی افزایش پیدا می کند.

در روند جراحی ایمپلنت All On 4 از چهار ایمپلنت در فک بالایی استفاده می شود تا از پروتز های موقت، ثابت و ایمپلنت فوری حمایت کند. دو ایمپلنتی که در جلوی فک بالا قرار می گیرد، به صورت محور عمل می کنند. در حالی که ایمپلنت هایی در عقب تر قرار می گیرند، زاویه دار قرار می گیرند تا طول دندان ها به حداقل برسانند و امکان بازسازی 12 دندان در این روش با استفاده از ایمپلنت All On 4 وجود دارد. استفاده از این روش کاشت دندان باعث افزایش راندمان و رسیدن به نتیجه بهتر در جراحی ایمپلنت دندان می شود.

نحوه جراحی ایمپلنت All On 4 و پروتز ثابت در این روش به گونه ای است که برای ترمیم فک تحلیل رفته در فک بالا از 4 ایمپلنت و در فک پایین از 6 ایمپلنت در ضعیف ترین حالت ممکن فک ، استفاده می شود.

بازسازی ساختمان دندان در جراحی ایمپلنت چگونه است؟

دکتر قمری (دندانپزشک) در خصوص این موضوع توضیحات لازم را ارائه خواهند کرد:

 

سایر روش های ایمپلنت دندانی

بهترین دندانپزشک برای ایمپلنت به منظور درمان و کاشت دندان ممکن است از تکنیک های مختلفی استفاده کند تا نتیجه مطلوب را بگیرد.

در این زمان بهترین اقدام اطمینان به دندانپزشک و متخصص ایمپلنت است تا درمان به طور کامل انجام شود. ولی انتخاب بهترین دندانپزشک برای ایمپلنت ممکن است کمی دشوار باشد که در ادامه به برخی از ویژگی های مهم در زمان انتخاب می پردازیم.

بهترین زمان برای انجام ایمپلنت چه زمانی است؟

 

ویژگی های بهترین دندانپزشک برای ایمپلنت

گذرداندن دوره های تخصصی

متخصص ایمپلنت برای انجام این نوع از جراحی ها، دوره های تخصصی را گذرانده و تخصصی جداگانه از دندانپزشکی دارد. به همین منظور توصیه می شود که برای انجام این نوع از جراحی های درمانی، بهتر است به متخصص ایمپلنت مراجعه شود.

بیشتر بخوانید
بیماری پری ایمپلنت

زیرا قرار دادن ایمچلنت دندان باید توسط متخصص جراح لثه و ایمپلنت انجام شود. تا علاوه بر درمان بیماری های دهان و دندان اقدام به بازسازی و انجام جراحی های مرتبط به ایمپلنت نماید.

نزدیکی مطب به محل زندگی

یکی از مهمترین اصول انتخاب بهترین دندانپزشک برای ایمپلنت این است که باید به محل زندگی نزدیک بوده و یا دسترسی بسیار آسانی داشته باشد. زیرا جراحی کاشت دندان نیاز به مراجعه متعدد دارد. علت این مراجعات انجام درمان های مختلف است. البته بیان این نکته بسیار مهم است که برخی از افراد نیازی به درمان های مختلف ندارند و در جلسات محدود تر نیز ایمپلنت دندانی قرار داده می شود.

جراحی ای مرتبط با ایمپلنت عبارتند از :

و ….

که هر یک از این جراحی ها نیاز به مراجعه و درمان داشته و در صورت انجام هر یک از این جراحی ها ممکن است مدت زمان قرار دادن ایمپلنت ها کمی زمان بر باشد.

انجام این نوع از جراحی ها برای دندانپزشک عمومی دشوار است و باید توسط متخصص ایمپلنت دندان انجام شود. زیرا دارای تبحر و تخصص بوده و می تواند به بهترین نحو ممکن این جراحی را انجام دهد.

بهترین دندانپزشک برای ایمپلنت همچنین به بیماری های دهان و دندان توجه می کند تا در حین کاشت دندان، باعث بروز بیماری های عفونی و پس زدن ایمپلنت دندانی نشود. زیرا با بیماران دارای شرایط تا حدودی یکسان به تعدد برخورد داشته و درمان های صحیح را انجام داده است.

بسیاری از افراد قبل از آن که اقدام به درمان دندان های افتاده خود نمایند، شروع به پرسش و جستجو برای انتخاب بهترین دندانپزشک برای ایمپلنت می نمایند تا علاوه بر این که بهترین نتیجه را از درمان دریافت کنند، به انتخاب خود اطمینان داشته باشند.دکتر قمری متخصص ایمپلنت در غرب تهران می توانند شما عزیزان را برای انتخاب بهترین دندانپزشک برای ایمپلنت در صادقیه راهنمایی کنند. برای دریافت مشاوره و راهنمایی بیشتر می توانید با شماره های 02144092889 و 02144093978 تماس حاصل نمایید. برای مشاهده نمونه کار های دکتر از اینستاگرام دیدن فرمایید.

استفاده از بهترین برند ایمپلنت

بهترین دندانپزشک برای ایمپلنت همواره از بهترین برند و مواد ایمپلنت دندان استفاده خواهد کرد. علت این مورد این است که ایمپلنت ها به منظور جایگزینی دندان ها قرار داده می شود.

هزینه ایمپلنت دندان

با توجه به برند ایمپلنت، تعداد و میزان جراحی های مرتبط با ایمپلنت و میزان تخصص دندانپزشک هزینه های ایمپلنت متفاوت می شود. قبل از اقدام به این جراحی حتما در خصوص هزین ها با متخصص ایمپلنت صحبت نمایید.

تجربه متخصص ایمپلنت

بهترین دندانپزشک برای ایمپلنت باید دارای تخصص و تجربه کافی در خصوص انواع روش ها و تکنیک های جراحی ایمپلنت بوده و بتواند با مشاهده هر بیمار بهترین روش درمان را در نظر بگیرد. همچنین از آخرین اطلاعات روز دنیا مطلع بوده و در درمان های خود از آن ها استفاده نماید.

 

علات تفاوت قیمت ایمپلنت دندان چیست؟

 

امیدواریم با خواندن این مطلب بتوانید برای یافتن بهترین جراح ایمپلنت در غرب تهران اقدام نمایید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

فارغ التحصیل از دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی در مقطع دکترای دندانپزشکی عمومی و فارغ التحصیل از دانشکده دندانپزشکی همدان در مقطع تخصص پریودانتیکس (جراحی لثه و ایمپلنت) و دارای بورد تخصصی پریودانتیکس، با بیش از یک دهه سابقه فعالیت درمانی حرفه ای می باشد.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + یک =

Call Now Buttonتماس با دکتر قمری